Nic się nie stało...
Dodane przez cc_admin dnia Lipiec 14 2008 08:30:52
   Ciągle jeszcze trwa modyfikacja stronki na nowszym systemie PHP Fusion. Coraz więcej działa prawidłowo. W wolnym czasie pracujemy nad modyfikacjami i ulepszeniami. Czasem nie jest prosto zrobić coś nowszego jednocześnie nie tracąc tego co było do tej pory, tym bardziej że na razie dysponujemy wersją Beta.
   Działają już wszystkie główne panele strony. Niedoróbki będziemy sukcesywnie likwidować. Z nowości: - można np. zmniejszać lub zwiększać czcionkę na stronie za pomocą znaków ''-'', ''A'', ''+'', zmieniać układ kolumn (3 kwadraciki) oraz tło (2 kolorowe okrągłe przyciski). Strona staje się bardziej dynamiczna, więc wymaga więcej uwagi i testów na różnych przeglądarkach i w różnych konfiguracjach, co jednak nie uniemożliwia korzystania z niej...
Treść rozszerzona
   Wielkie dzięki dla admina technicznego - zacharm! Bez Jego pomocy na pewno trwało by to wszystko o wiele dłużej. Jest to tzw. "człowiek który się zna, ale się nie chwali".
   Przez ten ostatni okres "trosk i kłopotów" okazało się że np. w panelu admina (którego Użytkownik nie widzi) praca stała się o wiele przyjemniejsza i wydajniejsza. Myślę że po przebrnięciu przez "dostosowania" i "niedoróbki", będzie się przyjemniej pracowało i odwiedzało tę stronkę. Taką mam nadzieję.
   A tak przy okazji nabywamy ciągle nowych doświadczeń i rodzą się nawet czasem nowe pomysły...