Ciechanowiec Online

Subiektywny Niecodziennik

Podsumowanie Akcji Letniej Karate

Zawodnicy i trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate uczestniczyli w obozie sportowym z elementami profilaktyki. Odbywał się on w Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem. Wzięły w nim udział dzieci i młodzież z powiatu zambrowskiego i wysokomazowieckiego.

Młodzi adepci sztuk walki, pod czujnym okiem trenerów Shihan Artura Więzowskiego, Sensei Roberta Gaździka oraz Sensei Martyny Gaździk, zapoznawali się z taktyką sztuk walki. Oprócz kata, taktyki walki, trenowano również samoobronę w formie Ju-Jitsu. Poza zajęciami, dzieci spędzały też czas na basenie, wycieczkach, wykładach i pogadankach.

Organizator składa podziękowanie za dofinansowanie pobytu na obozie Wójtowi Gminy Szumowo, Burmistrzowi Miasta Zambrów, Wójtowi Gminy Kołaki Kościelne, Wójtowi Gminy Rutki Kossaki, Wójtowi Gminy Zambrów, a także za wsparcie organizacyjne Dyrektorowi Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie, funkcjonariuszom i pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem, Zbigniewowi Kućmierowskiemu i Zdzisławowi Owczarkowi.

Jak informują organizatorzy:Obóz był przede wszystkim formą aktywnego wypoczynku, ale poza zajęciami karate młodzi sportowcy mieli możliwość spędzenia wolnego czasu na grach i zabawach, seansach filmowych oraz uczestniczyli w spotkaniach integracyjnych. Organizatorem obozu był Mazowiecko-Podlaski Klub Karate. Od września zapraszamy wszystkich chętnych na treningi Karate Ju Jitsu, Samoobrony w Wysokiem Mazowieckiem,  Zambrowie, Ciechanowcu, Szumowie, Srebrnej, Kołakach Kościelnych, Rutkach, Siemiatyczach i Czyżewie.

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
Informacje pod nr tel.:

foto: Mazowiecko-Podlaski Klub Karate