Protest rolników branży mleczarskiej - Warszawa 23.04.2009

   Ponad 200. rolników protestowało w czwartek przed Sejmem RP przeciwko zbyt niskim cenom mleka i produktów mlecznych.
   Producenci mleka chcą zwrócić uwagę polityków na wielkie marże nakładane przez pośredników oraz nabrzmiewający problem miernej jakości produktów mlecznych oferowanych na rynku.
   Polscy rolnicy alarmują - nasze mleczarnie kupują mleko na Litwie! Między innymi w ramach tej akcji mieszkańcom stolicy rozdano trzy tysiące kartonów polskiego mleka. Czy tylko dla zapamiętania smaku?! Czytaj więcej...

kolodziej dnia kwiecień 24 2009 08:00:00 | 0 komentarzy | Drukuj

Obudź wiosnę w ogrodzie

   Już po raz piętnasty na terenach Agroareny Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie kalendarz imprez otworzą Wiosenne Targi Ogrodnicze organizowane w dniach 25-26 kwietnia. Razem odbędą się drugie Targi Pszczelarskie.
   Podczas dwudniowej wystawy targowej specjaliści PODR i przedstawiciele specjalistycznych gospodarstw ogrodniczych doradzą jakie kwiaty dobrać aby ogród kwitł przez cały rok. W Szepietowie w tych dniach spotkają się miłośnicy zieleni, właściciele działek, ogrodów, jak i przedstawiciele środowisk związanych z branżą ogrodniczą – producenci, hurtownicy i sprzedawcy. To dla nich PODR jak co roku przygotuje ciekawy program. Czytaj więcej...

cc_admin dnia kwiecień 24 2009 07:13:09 | 0 komentarzy | Drukuj

Wielkanoc 2009

   Święta, święta - i już niestety po świętach. Dziękujemy z serca za wszystkie nadesłane życzenia i ciepłe słowa; dziękujemy też za pełne troski donosy do prokuratury i "pochlebne" wpisy na forum Współczesnej. To dobrze że interesujecie się tą stronką, a szczególnie nami - chociaż przecież nie musicie :)
   W galerii znajdziesz trzy świąteczne albumy: Wielka Sobota - Ciechanowiec 2009 - kliknij tutaj, Ciemnice i Boże Groby w Ciechanowcu i okolicznych parafiach - 2009 - kliknij tutaj oraz Procesja Rezurekcyjna w Ciechanowcu - kliknij tutaj. Czytaj więcej...

cc_admin dnia kwiecień 14 2009 07:47:06 | 0 komentarzy | Drukuj

Droga Krzyżowa - Warszawa 2009

   Już po raz szesnasty ulicami Warszawy przeszła "Centralna Droga Krzyżowa". Jak co roku w procesji uczestniczyło kilka tysięcy osób.
Podczas nabożeństwa metropolita warszawski abp Kazimierz Nycz wzywał: "Warszawo pozostań niezłomna w zwyciężaniu miłości nad nienawiścią i obojętnością, pozostań niezłomna w służbie swoim mieszkańcom, pozostań niezłomna w budowaniu przyszłości na wartościach chrześcijańskich"
   W Drodze Krzyżowej brali udział m.in. prymas Polski kard. Józef Glemp, bp polowy WP gen. dyw. Tadeusz Płoski i prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Sześciometrowy, ważący ponad 100 kilogramów, krzyż nieśli na ramionach przedstawiciele różnych grup społecznych i zawodowych - m.in.: harcerze, studenci, strażacy, policjanci, wojskowi, artyści oraz członkowie katolickich ruchów religijnych.

   Fotoreportaż z tego wydarzenia znajdziesz tutaj - kliknij tutaj! Czytaj więcej...

kolodziej dnia kwiecień 11 2009 03:37:43 | 0 komentarzy | Drukuj

Niedziela Palmowa 2009

   News niestety zbyt późno, ale zdjęcia były zamieszczone wcześniej - kto znalazł, ten zdążył je już obejrzeć. Jak co roku album w galerii - kliknij tutaj!
   Więcej informacji i zdjęć o Niedzieli Palmowej w Ciechanowcu znajdziecie na stronach: Muzeum Rolnictwa - klik 1, klik 2 i Miejskiego Portalu Internetowego. Czytaj więcej...

cc_admin dnia kwiecień 10 2009 00:59:15 | 0 komentarzy | Drukuj

Droga Krzyżowa - Ciechanowiec 2009

   Droga Krzyżowa ulicami Ciechanowca stała się już tradycją - formą uczczenia męki Jezusa Chrystusa. Jest to nabożeństwo wielkopostne o charakterze adoracyjnym, polegające na symbolicznym odtworzeniu drogi Pana Naszego na śmierć i złożenia Go do grobu.
   Procesja wyrusza z kaplicy p. w. NMP z Fatimy (Diecezja Łomżyńska) rozpamiętując poszczególne stacje Męki Pańskiej przekracza most na Nurcu i kończy się w kościele p. w. Trójcy Przenajświętszej (Diecezja Drohiczyńska).
   "Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad nami."
   W galerii znajdziesz naszą fotorelację - kliknij tutaj! Czytaj więcej...

cc_admin dnia kwiecień 05 2009 10:57:08 | 0 komentarzy | Drukuj

IV Rocznica Śmierci Jana Pawła II

   W tym roku może trochę nietypowo... - ale jak zwykle "u nas" album zdjęć w galerii - kliknij tutaj! Natomiast zamiast tzw. "zajawki" o wczorajszych obchodach w Ciechanowcu tej niewątpliwie ważnej rocznicy (można przeczytać o tym w Miejskim Portalu Internetowym, a zapewne wkrótce i na innych ciechanowieckich stronach), pozwoliłem sobie zamieścić trochę wybranych przeze mnie cytatów "z" Karola Wojtyły - Papieża Jana Pawła II, ponieważ jakoś - mimo przemijającego czasu - nie "straciły jeszcze daty ważności" (i jest tego wiele), n.p.:
   "Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."

Czytaj więcej...

cc_admin dnia kwiecień 03 2009 18:30:34 | 0 komentarzy | Drukuj

Usłysz Białoruś 2009

   25 marca białoruska opozycja obchodzi zakazane przez władze święto niepodległości. W niedzielę (22 marca) na Placu Teatralnym w Warszawie odbył się koncert "Usłysz Białoruś", na którym byli także fotoreporterzy Ciechanowiec OnLine.
   Zdjęcia z koncertu znajdziesz w galerii - kliknij tutaj!

   Więcej o tej akcji dowiesz się na stronie: www.uslyszbialorus.pl.


   Ostatnio otrzymaliśmy także trochę zdjęć z Nowego Jorku, za które dziękujemy NY Ranger-owi. Można je obejrzeć tutaj - kliknij! Czytaj więcej...

cc_admin dnia marzec 26 2009 08:35:39 | 0 komentarzy | Drukuj

Hit sezonu czy dowcip roku?!

   Zbliża się okres przygotowań do I Komunii Św. Nie tylko dzieci - ale i rodziców. Na co się więc zdecydować, a czego nie brać pod uwagę?
   Nam najbardziej podobała się oferta usługi fotograficzno-filmowej, rozprowadzona wśród dzieci przez jedną z ciechanowieckich firm. Pierwszy jej egzemplarz otrzymałem wczoraj, a dziś to info odbija się już szerokim echem po ulicach i nie tylko...
   Firma ta bardzo STYL-owo i PRO-fesjonalnie "podeszła do zagadnienia" (jak sama nazwa przecież wskazuje i wcześniejsze doświadczenia klientów), przy okazji "obrabiając tyłek" memu bratu. Nie wiadomo czy śmiać się z tego, czy płakać, czy tylko pokiwać głową..., bo druga część oferty aż wionie typowym komunistycznym donosem. A może do zaperzonej głowy przydałoby się trochę oleju z pierwszego tłoczenia? Resztę swej "uzasadnionej i popartej faktami" złości prosimy przegrywać tylko na karty pamięci, pendraiwy, mp3, itp., bo my także "nie dzielimy kompletu na części" - natomiast nagranie tego wszystkiego na płytę "chodnikową" będzie odpłatne... Czytaj więcej...

cc_admin dnia marzec 24 2009 08:19:50 | 16 komentarzy | Drukuj

Polecamy strony:

Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie

PORTAL POŚWIĘCONY POLSKIM BOHATEROM, POLSKIEJ HISTORII ORAZ POLSKOŚCI

FUNDACJA PAMIĘTAMY - O DOBRĄ PAMIĘĆ
ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Reklamy:

Niezapominajka - Gospodarstwo agroturystyczne - Kozarze 3A

Gospodarstwo Agroturystyczne Bożena i Mateusz Rutkowscy

Sprzedam działkę 4000m2 - 602 117 367

Stal-Trans usługi dźwigowe i transportowe

Ostatnio w galerii:

92
91
90
89
88

Losowo z galerii:

Losowy artykuł:

Słów kilka o rodzinie Taraszkiewiczów
   Ojciec "Jastrzębia" i "Żelaznego, Władysław Taraszkiewicz urodził się 18 kwietnia 1896 r. we Włodawie. Był synem Franciszka i Agaty z domu Haciuk ze wsi Przewłoka (pow. parczewski). Z zawodu był stolarzem - kołodziejem. Jego bliskim krewnym był Bronisław Taraszkiewicz (1892-1938), autor pierwszej gramatyki języka białoruskiego dla szkół średnich, który przełożył na język białoruski "Pana Tadeusza" i "Iliadę". W latach 1922-1927 był posłem na Sejm II RP, organizatorem i przywódcą Białoruskiej Włościańsko - Robotniczej Hromady. W 1933 r. znalazł się w Związku Sowieckim, gdzie w 1937 r. został aresztowany, a następnie rozstrzelany w wyniku czystek stalinowskich.
Kategoria: "Jastrząb" i "Żelazny"IX Zjazd Absolwentów 2014

Nasze strony:

Niezapominajka-Gospodarstwo Agroturystyczne

FHU Daniel Wyszyński - Ciechanowiec

Kwatera nad Bugiem

CHARON Całodobowy Zakład Pogrzebowy

Ex Dystans 532 545 407

... i czasopisma:

blogmedia24.pl

niepoprawni.pl

blogpress.pl

naszeblogi.pl

Republika Blogerów

Portal Informacyjny KMN | Niezależne informacje z Polski i Świata

Nasz Dziennik

Gazeta Polska

Niezależna.pl - strefa wolnego słowa

Niezależna Gazeta Polska - Nowe Państwo

stefczyk.info

Codziennie ważne informacje ze świata polityki

Tygodnik Do Rzeczy

Telewizja Republika

Polska Niepodległa

Stanisław Michalkiewicz

Ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski

Fronda.pl - portal poświęcony

www.piotrskarga.pl

Bibuła - pismo niezależne

Najwyższy Czas!

Burzowe info:

Mapa burzowa PolskiLinki z Ciechanowca:

Miejski Portal Internetowy

Parafia p.w. Trójcy Przenajświętszej

ZSOiZ

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika

Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka

Zapraszamy do hotelu i restauracji Nowodwory

ciechanowiec.media.pl

Młyn Ciechanowiec - tradycyjna polska mąka

Koło Wędkarskie nr 87 JAZGARZ w Ciechanowcu

Regionalne:

Katolickie Radio Podlasie

Wrota Podlasia

Gazeta Współczesna

Kurier Poranny

Kontakty - Tygodnik Regionalny

Głos Siemiatycz

Nr 1 w powiecie wysokomazowieckim

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Mendom STOP!

MENDOM STOP!

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej

Radio Wnet

Żołnierze Wyklęci - zapomniani bohaterowie

Musimy się na nowo policzyć - Anna Walentynowicz

Instytut Pamięci Narodowej

Muzeum Powstania Warszawskiego

Poland - Polska

Narodowe Siły Zbrojne

Przegląd Narodowy e-kolekcja

Niezłomni - niepoprawna politycznie historia Polski

kresy24.pl

Polsko-Polonijna Gazeta Internetowa

Stowarzyszenie Wspólnota Polska

O obrazach i słowach. Kontekst decyduje o znaczeniu fotografii.

Znajomi:Dietetyk Online

Domenomania.pl - profesjonalne usługi internetowe

Podziwiani:Włącz radio retro:

Przydatne:

Otwarte zasoby edukacyjne AGH w Krakowie

Legalnie. Libre Office.


Ciechanowiec OnLine 2006 - 2019
...
Prawa autorskie należą do autorów i/lub redakcji portalu ciechanowiec.info.
Przedruk, reprodukcja, powielanie na potrzeby komercyjne
bez zgody właściciela praw autorskich są zabronione.
...
Redakcja ciechanowiec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, wpisów użytkowników w shoutbox, komentarzy na forum, pod newsami, artykułami, zdjęciami, wpisami na facebook i innych portalach społecznościowych.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.09 | 22,310,387 Unikalnych wizyt | jQ Blog