"in vitro"
Dodane przez robertxwj dnia Listopad 09 2010 23:58:04
W czasie kiedy jedni zastanawiają się nad dopuszczeniem lub nie zapłodnienia in vitro - "IN VITRO"- już sobie najnormalniej działa ... :)


Darwin: Dlaczego robotnice pszczół lub mrówek zrezygnowały z rozmnażania się?...
.
Treść rozszerzona
W czasie kiedy jedni zastanawiają się nad dopuszczeniem lub nie zapłodnienia in vitro - "IN VITRO"- już sobie najnormalniej działa ... :)

Darwin: Dlaczego robotnice pszczół lub mrówek zrezygnowały z rozmnażania się?... . Genom robotnicy opłaca się aby ich nosicielka zrezygnowała z rozmnażania i w zamian za to pomagała w wychowywaniu braci i sióstr jeżeli tylko korzyści wspólnego chowu przywyższają te z indywidualnego rozmanażania. Rozważania powyższe zostały uogólnione przez Hamiltona (1960) jako teoria doboru krewniaczego.
Witajmy zatem w Unii Europejskiej ! - robotnice :)
Uogólniając jeszcze bardziej - powiem , że nie przez przypadek Unia popiera związki homoseksualne :). Jest to cały czas z wielką dbałością podtrzymywany proces tworzenia idealnej "robotnicy" . Efektem będzie stworzenie "ONO", które będzie pozbawione sexu i tym samym jakże efektywne w pomaganiu lepszym "kuzynom". Hodowlę najlepiej zacząć od nasionka - więc siądźmy sobie drogie dzieci i obejrzyjmy teletubisie ...Widzicie ? - "ONO" już istenieje !!!
Jest promowane (hodowane) dla następnych pokoleń "oświeconych" miłośników bogactwa fizycznego , którzy będą potrzebowali tego typu "robotnic". Pedałem czy lesbijką ,bez wiary ,łatwiej jest sterować niż normalnym heterosexualnym człowiekiem . Stąd próba zmiany człowieka w coś co będzie pozbawione istoty człowieczeństwa jakim jest stawianie sobie celów i dążenie do zaspokajania własnych potrzeb według odwiecznego schematu współpracy samca i samicy ,a nie potrzeb wykreowanych sztucznie "krewniaków". Są siły które pragną zamienić świat ludzi w "mrowisko", a ludzi w "robotnice" . Sami natomiast zajmą się rozmnażaniem siebie - czyli "królowych".

Mało pocieszające jest nawet to , że :

"W barze El Farol panuje przyjemna atmosfera, ale tylko gdy liczba gości nie przekracza pewnego poziomu..."

Dlatego i wśród "królowych" znajdą się "super królowe":) . Struktura hierarchiczna jest masowo występująca w organizacji wszechświata - galaktyki - super galaktyki itd . Nic nowego . Taka czeka nas przyszłość ... Może lepiej więc wrócić jednak na drzewo ? :)