Konkurs "Temat na fali"
Dodane przez cc_admin dnia Marzec 06 2010 11:55:51
Drodzy Czytelnicy!

   Pojawił się w sieci nowy konkurs dla forumowiczów "Temat na fali", w którym zostanie nagrodzonych ponad 50 osób z całego kraju. Wystarczy dodać swój temat na forum dla alergików i rozkręcić dyskusję (np. wysłać linki do swojego tematu swoim znajomym).
Treść rozszerzona
Drodzy Czytelnicy!

   Pojawił się w sieci nowy konkurs dla forumowiczów "Temat na fali", w którym zostanie nagrodzonych ponad 50 osób z całego kraju. Wystarczy dodać swój temat na forum dla alergików i rozkręcić dyskusję (np. wysłać linki do swojego tematu swoim znajomym). Forumowicze, których tematy będą najbardziej intrygujące i z największą liczbą wartościowych komentarzy, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Konkurs powstał z myślą nie tylko o alergikach - może wziąć w nim udział każdy, kto ma coś ciekawego do powiedzenia w temacie alergii. Mogą to być przeżycia związane z chorobą bliskich i przyjaciół, ciekawe historie, śmieszne wydarzenia, intrygujące spostrzeżenia i przemyślenia dotyczące alergii, itp. Ważne, żeby temat wywołał żywą dyskusję.

Do wygrania cenne nagrody ufundowane przez Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Pollena S.A., Firmę Fest - Salon Meblowy oraz Powermed Inteligentne Urządzenia Domowe.

Zobacz nagrody i zasady konkursu ->> kliknij tutaj!

Zapraszamy do udziału w konkursie ->> kliknij tu i załóż swój temat!

Organizator: videoportal www.JaAlergik.pl