Akcja "Nie daj się alergii"
Dodane przez cc_admin dnia Grudzień 10 2009 12:32:33
   ... Jesteśmy zespołem dziennikarzy, którzy zajmują się tematyką alergii. Koordynujemy ogólnopolską akcję pt. "Nie daj się alergii", która łączy działalność mediów i dziennikarzy z wiedzą i umiejętnościami lekarzy. W tym zakresie wykorzystujemy nasze doświadczenie zdobyte w redakcji www.jaalergik.pl, który jest specjalistycznym serwisem dla alergików i astmatyków.
Treść rozszerzona
   Założeniem akcji jest to, aby w mediach pojawiło się jak najwięcej publikacji (artykułów, filmów video) podejmujących problem alergii. Celem jest pomoc jak największej liczbie osób zmagających się z chorobą. Liczymy, że dzięki tej akcji wzrośnie wśród społeczeństwa wiedza na temat alergii, profilaktyki, sposobów zapobiegania i leczenia. Mówimy o sprawach, o których lekarz, podczas wizyty u niego w gabinecie, nie ma czasu powiedzieć. W ten sposób wszyscy możemy pomóc alergikom i zahamować lawinowo rosnącą falę zachorowań. Może Wy też już jesteście alergikami?

Anna Włoszek i Dariusz Młynarczyk
Koordynatorzy akcji "Nie daj się alergii"
   Postanowiliśmy przystąpić do akcji i zamieszczać na Ciechanowiec OnLine proponowane materiały z nadzieją, że także przyczyniamy się do upowszechniana problemu alergii.
W dziale Artykuły powstała kategoria "Wszystko, co chcecie wiedzieć o alergii" i tu będziemy umieszczać tego typu publikacje.

Dziś dodane:

- Epidemia alergii

- Roztocza - niekończąca się opowieść

- Zmora alergika - kaloryfer

- Szczepionki przeciw wirusowi A/H1N1 mogą wywoływać alergię

- Święta bez alergicznych niespodzianek

C.d.n.