Przepraszamy po raz n-ty
Dodane przez cc_admin dnia Listopad 01 2007 09:24:18
   -"Gdzie się podział mój post?". Nie wszystko od nas zależy i nie ma w tym żadnej złośliwej dywersji z naszej strony (o co nas niektórzy podejrzewają). Poprostu serwer na którym stronka jest "powieszona" nie działa właściwie. Mnie tymczasem udało się zatrudnić i mam teraz trochę mniej czasu by śledzić na bieżąco, co się na niej dzieje. Na nasze interwencje dostajemy różne, m.in. takie odpowiedzi:
..."właśnie przenosimy serwisy na nowe maszyny, maszyna rzeczywiście zachowuje się już niestablilnie, zostanie wyłączona. Pańskie konto ma spore rozmiary w związku z czym będzie przeniesione trochę później, do tego czasu jednak maszyna powinna się już uspokoić"...
Treść rozszerzona
   Czekamy... Tymczasem mogę wprowadzać newsy, ale np. zdjęć do galerii jeszcze nie. Dla nas to także przykre, bo np. odbieram zaległy wolny dzień żeby uzupełnić stronkę i okazuje się, że to zwykłe marnowanie czasu - ale nie można tego wcześniej przewidzieć i "dać się zwariować".
   Oni przepraszają nas - my Was. Miejmy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Jeśli komuś zginął ostatnio jakiś post, niech wybaczy - jak umie... Ciechanowiec Online ma trwać dalej. Robimy, co w naszej mocy.
   NYRanger - proszę o kontakt na PW lub Skype. Post zniknął, ale my zauważyliśmy Twoją propozycję, która jest bardzo interesująca. Wpisz go ponownie, jak będziesz miał czas. A może dzisiaj uda nam się porozmawiać?