Uprzejmie proszę - czyli wystudźmy emocje
Dodane przez cc_admin dnia Listopad 21 2006 11:50:51
   Jeszcze raz uprzejmie proszę Użytkowników tej strony o nienadużywanie słów wulgarnych i nazwisk na forum i w shoutbox. Jestem daleki od cenzurowania wypowiedzi, ale Wy zrozumcie też mnie. Nie chciałbym, by forum na tej stronce przypominało to wcześniejsze z Gazety Współczesnej. Każdy ma jakieś sympatie i antypatie polityczne i inne, ale proponuję pisać bardziej merytorycznie, bez wylewania jadu.
Treść rozszerzona
   Wkrótce będzie już po wyborach. Ktoś wygra, ktoś przegra. Zostanie strona, jej Użytkownicy i Odwiedzający. Proszę Was bardzo - piszmy troszkę bardziej odpowiedzialnie, co będzie z pożytkiem dla nas wszystkich. Na wyborach świat się nie kończy - będzie istniał dalej :)
   My z jednej strony cieszymy się bardzo, że strona robiona kosztem naszego wolnego czasu ciągle się rozwija i ma coraz większą popularność. Z drugiej strony przed wyborami była otwarta dla wszystkich kandydatów i każdy kto chciał i zadzwonił czy przysłał e-mail miał na niej darmową reklamówkę. Nie chciałbym być źle zrozumiany, ale nie zależy nam na "sianiu fermentu" wśród naszej społeczności. Niech ta stronka będzie małą alternatywą, dającą możliwość wypowiedzenia się - ale proszę i błagam - nie zróbmy z niej "bagna", bo trzeba będzie ją zamknąć i prawie roczna nasza praca pójdzie na marne.
   Pozdrawiam wszystkich Użytkowników i Odwiedzających - cc_admin.