POLSKA NOC KABARETOWA 2015
Dodane przez cc_admin dnia Maj 11 2015 15:10:35
16 maja 2015, godzina 19:00
Białystok , Stadion Miejski

   Zgodnie z dewizą, ze śmiech to zdrowie kolejna edycja największego cyklicznego widowiska kabaretowego w Polsce dotyczyć będzie tematyki służby zdrowia. Jeszcze weselej, jeszcze bardziej absurdalnie i na niezmiennie najwyższym artystycznym poziomie. W niemal czterogodzinnym show na scenie pojawią się Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki oraz Ireneusz Krosny.
Treść rozszerzona

POLSKA NOC KABARETOWA 2015
16 maja 2015, godzina 19:00
Białystok , Stadion Miejski


   Zgodnie z dewizą, ze śmiech to zdrowie kolejna edycja największego cyklicznego widowiska kabaretowego w Polsce dotyczyć będzie tematyki służby zdrowia. Jeszcze weselej, jeszcze bardziej absurdalnie i na niezmiennie najwyższym artystycznym poziomie.
W niemal czterogodzinnym show na scenie pojawią się Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki oraz Ireneusz Krosny.

   Na stanowisko prowadzącego Polską Noc Kabaretową wraca Kabaret Skeczów Męczących – zespół, który jak nikt inny wgryzł się w tematykę szpitalną, a polską publiczność w całym kraju wielokrotnie zabrał ze sobą m.in. do psychiatryka. U nas jak w NFZ – kolejki po bilety już się ustawiają, a grono profesjonalnych specjalistów w dziedzinie rozśmieszania zajmie się Wami fachowo i z uśmiechem na ustach.


Bilety :
• Sieć Sklepów Empik /Media Markt,

• Kasa Opery ul.Odeska 1

Bilety w interenecie KUP BILET
(http://www.kabaretowebilety.pl/event/polska-noc-kabaretowa-2015/1849/1239/2029).


Powiększ plakat!